Citrus In Cult. K10 Výška rastliny: 110-130

Kód: 00504
Neohodnotené
99 € / ks
Skladom (3 ks)

"Citrus In Cult. K10 je kultivovaná odroda citrusového stromu, ktorá sa vyznačuje svojím jedinečným rastom a ovocím. Táto odroda je vybraná pre svoj výnimočný citrusový plod, bohatú chuť a vôňu, čo ju robí obľúbenou voľbou pre pestovanie vo vnútorných priestoroch alebo v skleníkoch.

V našom e-shope ponúkame kvalitné exempláre citrusu In Cult. K10, ktoré sú starostlivo vybrané pre svoj zdravý rast a plodenie. Tieto rastliny sú špeciálne určené pre pestovanie v kontrolovaných podmienkach, čo umožňuje ich úspešné pestovanie v rôznych klimatických podmienkach.

Citrus In Cult. K10 preferuje slnečné stanovište a dobre odtokovú pôdu s dostatočnou vlhkosťou. Je odolný voči suchu a môže sa ľahko pestovať vo vnútorných priestoroch s dostatkom svetla.

Pre dosiahnutie optimálneho rastu a plodenia odporúčame pravidelné zavlažovanie a hnojenie citrusovým hnojivom. Citrus In Cult. K10 produkuje bohaté plody, ktoré sú charakteristické svojou výnimočnou chuťou a vôňou.

Svojou jedinečnou chuťou a dekoratívnym vzhľadom sa citrus In Cult. K10 stáva obľúbenou voľbou pre milovníkov citrusových plodov. Nechajte sa očariť jeho krásou a pridajte túto exotickú rastlinu do svojej zbierky domácich rastlín."


Detailné informácie

Osobný vzťah
Osobné vzťahy s pestovateľmi
Široký sortiment rastlín skladom
Široký výber rastlín

Podrobný popis

Starostlivosť o citrus In Cult. K10 vyžaduje pozornosť a starostlivosť, najmä ak sa pestuje vo vnútorných priestoroch alebo v skleníkoch. Tu je niekoľko základných zásad starostlivosti:

  1. Stanovisko: Citrusy potrebujú dostatok slnečného svetla, preto umiestnite rastlinu na slnečné miesto, kde bude priamo osvetlená aspoň niekoľko hodín denne. V prípade, že to nie je možné, môžete zvážiť použitie umelého osvetlenia.

  2. Teplota: Udržujte teplotu v interiéri medzi 18 a 24 stupňami Celzia počas dňa a minimálne 10 stupňami Celzia v noci. Citrusy preferujú stabilné teploty a vyhýbajte sa náhlym teplotným zmenám.

  3. Zavlažovanie: Udržiavajte pôdu stále vlhkú, ale nie premokrenú. Zalievať mierne a pravidelne, aby sa zabránilo vysychaniu pôdy medzi zavlažovaním.

  4. Vlhkosť vzduchu: Citrusy preferujú vyššiu vlhkosť vzduchu. Ak je vzduch vo vnútorných priestoroch suchý, môžete použiť zvlhčovač vzduchu alebo postrekovač vody na listy rastliny.

  5. Hnojenie: Použite citrusové hnojivo podľa odporúčaní na obaloch výrobcu. Aplikujte ho počas obdobia rastu, obvykle na jar a na jeseň.

  6. Ochrana pred škodcami: Pravidelne kontrolujte rastlinu na prítomnosť škodcov, ako sú napríklad vošky alebo roztoče. V prípade potreby použite vhodné prostriedky na kontrolu škodcov.

  7. Rez: V prípade potreby môžete vykonať jemný rez na odstránenie mŕtvych alebo poškodených konárov, aby sa podporil zdravý rast rastliny.

  8. Plodenie: Ak chcete mať ovocie, môžete podporiť kvitnutie a plodenie pomocou vhodného hnojiva a podmienok prostredia.

Dodržiavaním týchto zásad starostlivosti by ste mali mať zdravý a vitálny citrus In Cult. K10, ktorý vám bude prinášať radosť svojimi plodmi a vôňou. Sledujte stav rastliny a prispôsobte starostlivosť podľa jej potrieb a podmienok prostredia.

Dodatočné parametre

Kategória: Stredomorské
Hmotnosť: 13.9 kg
Výška rastliny v cm: 110-130
Výška s kvetináčom v cm: 130-150
Stanovisko: Slnečno
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz