Nektarinka Stĺpová - AIDA Výška stromu: 120-140 cm

Kód: 01264
Neohodnotené
29 € / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Nektarinka Stĺpová - AIDA je známa svojou lahodnou chuťou a šťavnatosťou. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí milujú čerstvé ovocie priamo z vlastnej záhrady. Plody tejto odrody majú jemnú textúru a sladkú arómu, ktorá vás určite očarí.

Okrem toho je Nektarinka Stĺpová - AIDA odolná voči mnohým chorobám a škodcom, čo z nej robí spoľahlivú a nenáročnú voľbu pre pestovanie vo vašej záhrade.

Detailné informácie

Osobný vzťah
Osobné vzťahy s pestovateľmi
Široký sortiment rastlín skladom
Široký výber rastlín

Podrobný popis

  1. Poloha: Nektarinky potrebujú slnečné miesto. Vyberte miesto s dostatkom slnečného svetla, aby sa zabezpečil optimálny rast a vývoj ovocia.

  2. Pôda: Dobre odtoková pôda s dostatkom organických látok je kľúčom k zdravému rastu. Test pôdy, aby ste zistili pH a prikročte k úprave podľa potreby.

  3. Zavlažovanie: Zavlažujte pravidelne, najmä počas suchších období a počas tvorby plodov. Uistite sa, že pôda je rovnomerne vlhká, ale nie premočená.

  4. Hnojenie: Hnojte Nektarinku Stĺpovú - AIDA vhodným hnojivom pre ovocné stromy na jar a potom opäť počas vegetačného obdobia podľa potreby.

  5. Orezávanie: Pravidelné orezávanie je dôležité pre udržanie tvaru a podpory tvorby ovocia. Orezávanie by sa malo vykonávať v zime alebo skoro na jar pred začiatkom nového rastového obdobia.

  6. Ochrana: Sledujte stromy na príznaky chorôb a škodcov a prijmite primerané opatrenia na ich kontrolu. Včasná identifikácia a liečba problémov môže udržať strom zdravým.

  7. Zber ovocia: Zbierajte Nektarinku Stĺpovú - AIDA, keď je ovocie plne dozreté, pre najlepšiu chuť a kvalitu. Zbierajte pravidelne, aby sa zabránilo hnilobe ovocia.

Dodatočné parametre

Kategória: Ovocné stromy
Hmotnosť: 1.6 kg
Výška rastliny v cm: 120-140
Výška s kvetináčom v cm: 140-160
Stanovisko: Slnečno
Položka bola vypredaná…
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz